top of page

GALERIE

Naše galerie obrazů je místem, kde umělci s různým handicapem mají možnost vystavovat svá díla v rámci charity, která podporuje lidi s handikepem.

 

Věříme, že umění má sílu spojovat lidi a že každý člověk, bez ohledu na své schopnosti či omezení, má právo vyjádřit se a být součástí kulturního dění. Naše galerie je otevřená a inkluzivní, a tím poskytuje platformu pro umělce s různým handicapem, kteří mohou prezentovat svou tvorbu a získat uznání za svou práci.

Chceme, aby naše galerie byla místem, kde se uměním inspirují nejen umělci s handikepem, ale také široká veřejnost. Snažíme se osvětově působit a zvyšovat povědomí o problematice inkluzivního umění a důležitosti sociálního rozvoje. Naše galerie bude sloužit jako platforma pro vzdělávání a povzbuzování uměleckého vyjádření a bude pořádat různé kulturní akce a workshopy pro veřejnost.

Financování naší galerie je klíčovým prvkem naší podnikatelské činnosti. Věříme, že tímto způsobem můžeme přispět k rozvoji kulturní scény v naší obci a posílit naši společenskou odpovědnost vůči komunitě.

Nejbližší akce: Flash day! 

vyber si námi vytvořený motiv za skvělou cenu! 

20.5.2023

Flash Day

Vážený/á,

rádi bychom Vás pozvali na naší akci "Flash Day", která se koná dne 20.5 od 8:00 - 20:00 v našem studiu: JDantier Creative, Mírové Náměstí 64, Kadaň. Tato akce je speciálně věnována drobnému tetování.

K dispozici bude široká škála flash (rychlých malých motivů) designů, ze kterých si budete moci vybrat ten nejvhodnější právě pro Vás. Navíc, v rámci Flash Day nabízíme i speciální slevy na některé z našich vybraných produktů a služeb. Jednotná cena tetování – flashe je stanovena na 890,-

 

Navíc, v rámci Flash Day nabízíme i speciální slevy na některé z našich vybraných produktů a služeb, nebo stříbrného členství! Těšíme se na Vaši účast a společně se budeme těšit na super zážitek, který nám všem zůstane pod kůží.

S přáním barevných dnů Jiří Dantier

27.5.2023

Svět mým okem

Jitka Dantier: „svět mým okem“
Vernisáž obrazů se koná dne 27. 5. 2023 v 11 h na Mírovém náměstí 64
v Kadani.
Stěny galerie JDantier Creative, budou 8 týdnů zdobit díla debutující amatérské
umělkyně s těžkou zrakovou disabilitou.
Autorka vlivem posunutého spektra vidění využívá netradičně saturovaný
pohled na abstraktní vyjádření reality, díky neokázalému přístupu je její tvorba
syrová, živelná, plná energie a emocí.
To, tvoří zajímavý rozpor mezi vizuální tvorbou a autorčinou disabilitou. Toto
spojení nabízí jedinečný pohled na svět autorčiným okem.
Autorka miluje olej, díky zrakovému handicapu dominuje práce se špachtlí,
která jí dává zpětnou odezvu od plátna a díky které dokáže tuto limitaci do
značné míry eliminovat.
Její díla můžete vidět od pondělí do pátku od 10 h do 18 h a v sobotu od 10 h
do 14 h.

zahájení prodeje špičkových Custom bot a oblečení 

Již brzy!

Nízkoprahová výuka kresby 

Již brzy! 

bottom of page