top of page
Jiří Dantier

BIOGRAPHY

Jiří Dantier a PhDr. Jitka Dantier, Ph.D. 

Jiří je Kreslíř, malíř, digital artist, tatér se specializací na portréty a figurální kresbu. Preferuje realismus, který rád spojuje s prvky abstrakce, které doplňují atmosféru obrazu. Ovlivňují ho vlivy sci-fi a streetlife, klasická hudba a staří umělci.  

Kresbě se profesionálně věnuje 6 let, kdy spolupracoval s nadnárodními korporacemi jako je Comax, nebo MANA drink, na jejich creative solutions, tak s stovkami běžných klientů. 

Tetování jej zajímalo od mala, kdy si skicoval svá první tetování v dětském pokojíčku. tato firma je, tak vlastně splněným snem a kreslení a tetování je pro něj relaxem. Na výsledcích to jde vidět! 

Nejvíc jej baví velká tetování a výzvy.

Věří, že obrázek nesmí být vytržený z kontextu jako cizí fotografie, musí vyprávět příběh jako by jste se dívali na momentku z dětství, umění či knihu, která nabízí všechny ty linky jednotlivých postav. Toto se snaží dostat na obraz - tetování 

Realismus s prvky abstrakce vyžaduje mnoho odborných znalostí, studia, trpělivosti a vášně pro detail, kreativitu a zkušenosti. Stejným způsobem přistupuje i k Vašemu designu tetování. 

Jitka se stará o kreativní korekturu, stará se o pozadí společnosti, díky svému vzdělání v psychologii, poskytuje cenné postřehy. Toto duo je naším tajným receptem. 

bottom of page